В Одеському порту буде реалізовано масштабний інфраструктурний проект на 20 млн євро

azov

Один з найбільших світових контейнерних перевізників французька компанія CMA CGM, а також ТОВ «Бруклін-Київ Порт», ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і ДП «Одеський морський торговельний порт» підписали меморандум про взаєморозуміння, в рамках якого в Одеському порту буде реалізовано великий інфраструктурний проект. Зокрема, французька компанія інвестуватиме в ноього 20 млн євро, що має значно збільшити вантажопотік протягом найближчих п’яти років. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час свого робочого візиту до Франції.

«Українські порти відкривають нові можливості для іноземних інвесторів. Співпраця CMA CGM із українською стороною є вигідною для всіх, оскільки вона забезпечить інвестиції в розвиток Одеського морського порту, збільшення вантажопотоку і, як наслідок, значні відрахування до бюджетів різних рівнів.

Ринок контейнерних перевезень дуже динамічний, тому світові портові оператори більше зацікавлені в нарощуванні своїх потужностей. З огляду на значний потенціал України, а також той факт, що влада України зацікавлена в залученні інвестицій у портову галузь країни, найближчим часом варто очікувати збільшення контейнерних перевезень через українські порти.

Підписаний меморандум дає надію на те, що вже найближчим часом в Одеському морському порту буде здійснено масштабний інфраструктурний проект, який забезпечить залучення інвестицій у розвиток інфраструктури порту, збільшення вантажопотоку і кількості суднозаходів, впровадження нових технологій виробництва, а також створить нові робочі місця», – заявив міністр.

Джерело

Останні новини

Global Ocean Link запустила новий трафік з Румунії в Угорщину
Global Ocean Link запустила новий трафік з Румунії в Угорщину

Компанія Global Ocean Link, що є одним із лідерів на ринку транспортних перевезень...

15 Jan 2019
ТОП-5 морських портів України за вантажообігом у 2018 році
ТОП-5 морських портів України за вантажообігом у 2018 році

Профільне видання “Порти України” після проведення опитування серед портових операторів назвало п’ятірку найбільших...

8 Jan 2019
З наступаючим Новим Роком та Різдвом, дорогі наші клієнти та партнери!
З наступаючим Новим Роком та Різдвом, дорогі наші клієнти та партнери!

Ось і підійшов до кінця 2018 рік, який став ще однією незабутньою сторінкою...

31 Dec 2018
Відправити запит