В Одеському порту буде реалізовано масштабний інфраструктурний проект на 20 млн євро

azov

Один з найбільших світових контейнерних перевізників французька компанія CMA CGM, а також ТОВ «Бруклін-Київ Порт», ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і ДП «Одеський морський торговельний порт» підписали меморандум про взаєморозуміння, в рамках якого в Одеському порту буде реалізовано великий інфраструктурний проект. Зокрема, французька компанія інвестуватиме в ноього 20 млн євро, що має значно збільшити вантажопотік протягом найближчих п’яти років. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час свого робочого візиту до Франції.

«Українські порти відкривають нові можливості для іноземних інвесторів. Співпраця CMA CGM із українською стороною є вигідною для всіх, оскільки вона забезпечить інвестиції в розвиток Одеського морського порту, збільшення вантажопотоку і, як наслідок, значні відрахування до бюджетів різних рівнів.

Ринок контейнерних перевезень дуже динамічний, тому світові портові оператори більше зацікавлені в нарощуванні своїх потужностей. З огляду на значний потенціал України, а також той факт, що влада України зацікавлена в залученні інвестицій у портову галузь країни, найближчим часом варто очікувати збільшення контейнерних перевезень через українські порти.

Підписаний меморандум дає надію на те, що вже найближчим часом в Одеському морському порту буде здійснено масштабний інфраструктурний проект, який забезпечить залучення інвестицій у розвиток інфраструктури порту, збільшення вантажопотоку і кількості суднозаходів, впровадження нових технологій виробництва, а також створить нові робочі місця», – заявив міністр.

Джерело

Останні новини

У січні-травні транспортні підприємства України збільшили перевезення вантажів на 9%
У січні-травні транспортні підприємства України збільшили перевезення вантажів на 9%

За даними Держстату України, за період з січня по травень 2019 року підприємства...

24 Jun 2019
З початку року Україна експортувала майже 3 млн тонн рослинних олій
З початку року Україна експортувала майже 3 млн тонн рослинних олій

Згідно з даними статистики, оприлюдненої Державною фіскальною службою, з січня по травень поточного...

21 Jun 2019
iGOLka втретє займає 1-е місце, а GOLandia бере «малу бронзу»
iGOLka втретє займає 1-е місце, а GOLandia бере «малу бронзу»

У минулі вихідні, 15-16 червня, в акваторії Одеського гоночного яхт-клубу пройшов 3-й етап...

18 Jun 2019
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності