Global Ocean Link організувала регулярний залізничний сервіс між Україною та Польщею

У квітні 2020 року компанія Global Ocean Link і польський логістичний оператор PCC Intermodal спільно організували прямий залізничний сервіс між Польщею та Україною. Основною метою партнерів було створення регулярного сервісу в умовах, коли 87% вантажоперевезень між Україною та ЄС виконується автотранспортом.

За словами асоційованого партнера Global Ocean Link Володимира Гузя, в ситуації нестачі дозволів на автоперевезення і подальшого зростання цін кожні липень і серпень вантажовідправникам необхідний більш передбачуваний варіант. Крім того, завдяки залізничним перевезенням вантажовідправник може заощадити 15-20% транспортних витрат.

Сервіс партнерів працює через прикордонний перехід ст. “Мостиська”, що знаходиться на кордоні України та Польщі. “Звідси ви можете відправитися з будь—якого сухого порту в ЄС у будь-яке місце в Україні протягом семи днів», – зазначає Володимир.

За оцінками Global Ocean Link, результати перших двох місяців вражають, незважаючи на кризу, яка була викликана пандемією через COVID-19.

«За перші два місяці більше 300 TEU було доставлено в кінцеві пункти призначення. Незважаючи на не настільки фантастичний початок, цей проект приваблює 3-5% нових TEU на кожному поїзді. Стартовим періодом цього проекту був квітень 2020 року. Кордони вже були заблоковані, проїжджати без проблем могли тільки потяги. Однак за кілька тижнів до того, як ми почали, автоперевізники знизили свої ціни через падіння цін на паливо. В результаті стартовий обсяг першого поїзда скоротився на 30%», — каже асоційований партнер Global Ocean Link.

Проте, перший потяг відправився, незабаром пішли інші. Завданням сервісу є планування щоденних відправлень мінімум 70 TEU на поїзд.

У найближчому майбутньому Global Ocean Link планує розширити нові маршрути до Центральної Європи, особливо в напрямку Італії.

Джерело

Останні новини

Відсьогодні набрав чинності Закон України «Про Митний тариф України»
Відсьогодні набрав чинності Закон України «Про Митний тариф України»

Як повідомляє прес-служба Державної митної служби України, з 03 липня набув чинності новий...

3 Jul 2020
Екіпаж яхти iGOLka тріумфував на 2-му етапі Кубка Odessa Racing Yacht Club 2020
Екіпаж яхти iGOLka тріумфував на 2-му етапі Кубка Odessa Racing Yacht Club 2020

27-28 червня в Одеському гоночному яхт-клубі відбувся 2-й етап Кубка Odessa Racing Yacht...

30 Jun 2020
Графік роботи офісів компанії Global Ocean Link на час святкування Дня Конституції
Графік роботи офісів компанії Global Ocean Link на час святкування Дня Конституції

Шановні клієнти та партнери! Просимо Вас звернути увагу на порядок роботи офісів ТОВ...

26 Jun 2020
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Covid-19 Updates!