GOAL

Транспортно-логістична компанія Глобал Оушен Енд Ленд (GOAL) (ТОВ «ГОЕЛ») спеціалізується на організації міжнародних перевезень автомобільним транспортом, а також по території України і країнам СНД. Ми на ринку автоперевезень більше 9 років.

Метою компанії є створення довгострокових відносин із клієнтами та надання комплексного логістичного сервісу (складське зберігання, вантажно-розвантажувальні роботи, митне оформлення та інші супутні послуги).

У процесі роботи ми використовуємо залучений рухомий склад наших постійних партнерів-перевізників, що дозволяє здійснювати перевезення будь-яких обсягів і складності. Компанія орієнтована на створення і надання широкому колу клієнтів високоякісних послуг із доставки габаритних і негабаритних вантажів у найкоротший термін за оптимальним маршрутом та з мінімальними витратами.

Ми працюємо з приватними, державними та іноземними компаніями; фізичними особами і гарантуємо своїм клієнтам прозорі схеми роботи, високу якість і швидкість послуг, що надаються.

Також компанія спеціалізується на складській логістиці, щомісяця обробляючи понад 30,000 м³ вантажу. У нашому розпорядженні складські площі класу А (6300 м²) з можливістю стелажного зберігання і склади класу В (8000 м²), що знаходяться у м. Чорноморськ (Одеська обл.). Використовуються електричні навантажувачі TOYOTA і Jungheinrich.

Наші партнери: Samsung Electronics Ukraine Company и BEKO Ukraine.

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності