Морський фрахт

Компанія Global Ocean Link у співпраці з партнерами Non Vessel Operating Common Carrier, що користуються довірою в багатьох країнах світу, здійснює морські контейнерні перевезення та інші перевезення морем.

Оптимальність схеми перевезень та співробітництво з надійними партнерами дозволяє організувати роботу компанії на високому рівні, формувати найбільш вигідну вартість фрахту, використовуючи прямі договори з морськими лініями і наявність регулярних обсягів вантажу.

Будучи членом Міжнародної асоціації експедиторів, Global Ocean Link пропонує морські перевезення згідно з домашнім коносаментом. Обов’язкова наявність необхідного обладнання і місця для розміщення вантажу на суднах забезпечується персоналом компанії і агентами-партнерами в портах навантаження вантажів, що призначено для імпорту. Процес переміщення вантажу і морський фрахт в цілому координується з відправниками.

Морський фрахт як основа діяльності компанії

Частиною філософії компанії стала формула «експорт робить імпорт», що є інструментом забезпечення зворотнього завантаження контейнерів. В силу такого стану речей обсяг експортних відвантажень, здійснюваних Global Ocean Link, є порівнянним з обсягами імпортних відвантажень. В результаті залишається лише зробити розрахунок фрахту і укласти договір.

В процесі морських перевезень здійснюється моніторинг портових операцій, проводиться відстеження руху вантажів у морі, здійснюється контроль чіткості дотримання дат прибуття і відвантаження вантажів на основі використання сучасних технічних засобів. Такий підхід дозволяє логістичнiй компанії отримувати достовірну інформацію про місцезнаходження вантажу, його стан і вивести морські контейнерні перевезення на новий рівень.

Міжнародні перевезення здійснюються за такими контейнерними лініями: Admiral, HAPAG-Lloyd, ZIM, HYUNDAY, MSC, NYK, ARKAS, MAERSK, OOCL, CMA CGM, ANL, COSCO, PIL, Evergreen, MOL, YANG MING, UASC, CHINA SHIPPING.

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності