Україна витратила річну квоту на перевезення вантажів автотранспортом через Польщу

Poland Ukraine

За повідомленням прес-служби Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), станом на поточний момент, українські бізнесмени практично вичерпали всі квоти, що дають право на міжнародні вантажоперевезення автомобільним транспортом у напрямку Польщі.

“Проблема нестачі автодозволів серйозно хвилює бізнес в останні роки, втім у випадку, якщо раніше виданих дозволів вистачало на 9-10 місяців, то в даний момент ряд цих дозволів було вичерпано буквально за 6 місяців. Отже, фірми стикаються з реальним браком авторизованого автотранспорту для реалізації зовнішньоторговельних операцій із країнами Європейського Союзу”, – наголошується в публікації.

Як кажуть у ЕВА, через проблеми з дозволами існує небезпека затримок у поставках товарів до країн ЄС, а також ймовірні перебої з імпортом сировини та готової продукції з Європи. Для збереження і прискорення темпів міжнародної торгівлі необхідно збільшити кількість дозволів між польською та українською сторонами.

У зв’язку з цим представники Асоціації звернулися до президента Володимира Зеленського, щоб той на зустрічі з президентом Польщі підняв питання про збільшення квот на перевезення та посприяв швидкому вирішенню виниклих труднощів.

Джерело

Останні новини

В Україні відзначається зниження прояви корупції в митних органах
В Україні відзначається зниження прояви корупції в митних органах

Бізнес-спільнота поліпшила оцінку роботи митниць, про що свідчать результати складеного Європейською Бізнес Асоціацією...

22 Aug 2019
Одеська митниця збільшила кількість оформлень контейнерів до 45%
Одеська митниця збільшила кількість оформлень контейнерів до 45%

З січня 2019 року Одеська митниця в цілому оформила майже 47,5 тис. контейнерів,...

16 Aug 2019
Обсяги перевалки вантажів у морських портах України зросли на 15,8%
Обсяги перевалки вантажів у морських портах України зросли на 15,8%

Згідно з даними Адміністрації морських портів України (АМПУ), з початку поточного року українські...

14 Aug 2019
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності