«Укрзалізниця» без конкурсу обрала компанію-монополіста з перевалки контейнерів

З сьогоднішнього дня єдиним відправником навантажених і порожніх контейнерів, а також порожніх платформ у регулярних контейнерних поїздах «Одеса-Порт — Дніпро-Ліски» і «Одеса-Порт — Харків-Ліски» визначена приватна компанія ТОВ «Балк Контейнер Сервіс». Ця ж фірма з лютого поточного року є оператором контейнерного поїзда «Одеса-Порт — Київ-Ліски».

У зв’язку з цим «Європейська Бізнес Асоціація» (ЄБА) адресувала відповідний лист міністру інфраструктури України Владиславу Криклію та голові наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунеру з проханням нормалізувати ситуацію навколо регулярних контейнерних перевезень залізничним транспортом.

«В Україні обладнання для зняття і постановки з/на залізничні платформи є тільки на філіях ЦТС Ліски в містах Дніпро, Харків і Київ. На філіях ЦТС Ліски є можливість приймати і обробляти лише поїзди, а обробляти/приймати одиничні платформи можливості немає. Таким чином, комерційна структура ТОВ «Балк Контейнер Сервіс» монополізувала в Україні роботи з надання послуг зняття/постановки на залізничні платформи великотоннажних контейнерів (це майже всі контейнери, які обробляються по філіям ЦТС Ліски), і з 14 квітня цього року буде встановлювати свої тарифи на умови роботи для всіх компаній в Україні, які раніше співпрацювали з державним підприємством ЦТС Ліски», — відзначається в документі.

З повним текстом згаданого листа можна ознайомитися тут.

Джерело

Останні новини

Відтепер Global Ocean Link здійснює вантажоперевезення в танк-контейнерах по Європі
Відтепер Global Ocean Link здійснює вантажоперевезення в танк-контейнерах по Європі

Нещодавно компанія Global Ocean Link, що є багаторічним лідером на українському ринку контейнерних...

29 May 2020
«Укрзалізниця» почала розробляти стратегію розвитку мультимодальних перевезень
«Укрзалізниця» почала розробляти стратегію розвитку мультимодальних перевезень

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») почала розробляти довгострокову стратегію розвитку мультимодальних перевезень. Про це інформує...

28 May 2020
Maersk, як і раніше, працюватиме в двох українських морських портах
Maersk, як і раніше, працюватиме в двох українських морських портах

Найбільший у світі контейнерний оператор Maersk спростував інформацію про те, що в Україні...

26 May 2020
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Covid-19 Updates!