Визначено ТОП-5 продовольчих товарів, які експортувала Україна у 2018 році

Untitled-6

Як повідомляє прес-служба Ради з питань експорту продовольства (Ukrainian Food Export Board), в минулому році вдалося збільшити постачання продовольчої продукції з України на суму 800 млн доларів. Згідно з даними, загальна вартість експорту аграрної продукції склала 10,4 млрд доларів, при тому, що в 2017 році цей показник був 9,6 млрд доларів.

У загальній структурі експорту можна відзначити ТОП-5 наступних продуктів відвантаження яких було найбільшим: олійні культури – 4,1 млрд доларів; м’ясо та їстівні субпродукти свійської птиці – 507 млн доларів; цукор (буряковий) – 217 млн доларів; вироби з шоколаду – 171 млн доларів; хлібобулочні вироби – 153 млн доларів.

Аналітики UFEB також зазначили, що у структурі загального експорту продукція з доданою вартістю буде демонструвати зростання в 2019 році, проте в порівнянні з експортом сировинних товарів, зростання буде не таким вражаючим. На провідні позиції можуть вийти: вершкове масло (у 2018 році Україна увійшла до п’ятірки світових експортерів цього продукту); яблуко (є тенденція до розширення експортної географії); яйця (вітчизняне поголів’я стабільно зростає, як і виробництво яєць); мед (даний продукт зберігає свій експортний потенціал); соєва олія (головна умова – щоб посівні площі істотно не знизились).

Джерело

Останні новини

В Україні відзначається зниження прояви корупції в митних органах
В Україні відзначається зниження прояви корупції в митних органах

Бізнес-спільнота поліпшила оцінку роботи митниць, про що свідчать результати складеного Європейською Бізнес Асоціацією...

22 Aug 2019
Одеська митниця збільшила кількість оформлень контейнерів до 45%
Одеська митниця збільшила кількість оформлень контейнерів до 45%

З січня 2019 року Одеська митниця в цілому оформила майже 47,5 тис. контейнерів,...

16 Aug 2019
Обсяги перевалки вантажів у морських портах України зросли на 15,8%
Обсяги перевалки вантажів у морських портах України зросли на 15,8%

Згідно з даними Адміністрації морських портів України (АМПУ), з початку поточного року українські...

14 Aug 2019
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності