Портове експедирування

Основна задача транспортного експедирування полягає в тому, щоб створити безперебійне переміщення товарів від продавця до покупця і навпаки. Для цього потрібен цілий комплекс робот, який сприяє створенню транспортного ланцюгу й документальному супроводу перевезення вантажу.

Intraport

Такою роботою, як правило, займаються компанії – експедитори, яким добре відомі всі особливості маршруту при перевезеннях вантажу й деталі вироблених у зв’язку з цим операцій.

Договір з експедиторською компанією є виправданим рішенням, якщо замовник хоче звільнити себе від клопіт, пов’язаних з необхідними роботами. Експедиторська компанія в такому випадку бере всі турботи на себе.

Процес оформлення вантажу в портах, які знаходяться на території України, має особливості. Це пов’язано з оформленням документації та внутріпортовим експедируванням. Широкий перелік вантажів, які експедируються Global Ocean Link у портах Одеси, Южного та Чорноморська, забезпечується на основі високопрофесійних навичок спеціалістів компанії й поглибленому знанні предмету експедирування.

Оперативне внутрішньопортове експедирування й візування необхідних документів здійснюється спеціальними бригадами портових експедиторів та офісами компанії, які працюють цілодобово.

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності