Про компанію

Global Ocean Link – це лідер на ринку контейнерних перевезень і логістики. Більше 10 років ми очолюємо рейтинги серед експедиторських компаній. Наша компанія була зареєстрована в липні 2009 року, а в даний час у групі компаній працює понад 150 людей.

Global Ocean Link є інноваційною компанією. Ми постійно працюємо над створенням нових логістичних продуктів, а наша власна команда програмістів забезпечує створення та оновлення логістичного програмного забезпечення всієї групи компаній. Ми активно ініціюємо і просуваємо перехід на електронний документообіг як з клієнтами, так і з підрядниками.

Фінансова звітність компанії ведеться виключно в «Міжнародному стандарті фінансової звітності» (МСФЗ; IFRS англ. International Financial Reporting Standards). Ми є великим платником податків із бездоганною репутацією в фіскальних службах. Із початку створення компанії ми забезпечили перевезення понад 250 тис. контейнерів, а лише за 2019 рік ми сплатили до бюджету країни близько 20 млн грн податків.

Працюючи з численними європейськими та міжнародними клієнтами, наша компанія забезпечує неухильне дотримання принципів відповідності міжнародним і місцевим вимогам як в області охорони праці, так і соціального захисту співробітників компанії.

Global Ocean Link — це молода компанія, де середній вік співробітників становить 32 роки. Ми є «відкритими дверима» для молодих та амбітних людей, а діюча програма «Студенти» забезпечує додаткову освіту для випускників одеських ВНЗ, які бажають проявити себе у сфері логістики.

Група компаній представлена на всіх ділянках логістики:
– складська логістика та наземне перевезення: Global Ocean And Land (GOAL)
– автоперевезення: E Obratka
– європейський інтермодальний оператор: GOL Lithuania
– база відпочинку: GOL&WOOD

Мотивація, проактивність, ініціативність, бажання здобувати новий досвід і розвиток – це те, що ми очікуємо від своїх співробітників. Головний сигнал всьому колективу і кожному співробітнику це те, що компанія є їх власністю і, відповідно, очікує від співробітників найбільшої самостійної та ефективної роботи, готовність приймати на себе відповідальність.

Global Ocean Link – це відкрита компанія, де плани і завдання виносяться на загальне обговорення, а підсумки відкрито аналізуються.

 

Нагороди компанії

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності