E OBRATKA

Транспортно-логістична компанія E Obratka (ТОВ «Є ОБРАТКА») спеціалізується на організації контейнерних перевезень автомобільним транспортом по території України та країнам СНД.

Метою компанії є створення довгострокових відносин із клієнтами та надання індивідуального логістичного сервісу. В процесі роботи ми використовуємо залучений рухомий склад наших постійних партнерів-перевізників, що дозволяє здійснювати перевезення будь-яких обсягів і складності. Компанія орієнтована на створення і надання широкому колу клієнтів, високоякісних послуг з доставки вантажів в найкоротший термін, за оптимальним маршрутом, з мінімальними витратами.

Використовуючи сучасні технології, компанія розробила новий IT-продукт – мобільний додаток «ОБРАТКА» та приступила до його тестування. Інтерфейс «Замовника» дає можливість бачити онлайн-місце розташування машини з вантажем, отримувати по ньому всю необхідну інформацію і контролювати хід перевезення.

Цей сервіс автоматизує взаємодію учасників перевезення, спрощує обмін інформацією та документообігу. Якісне інформаційне забезпечення дозволяє істотно економити час, ефективніше реалізувати завдання «Замовника», враховуючи індивідуальні вимоги до перевезення.

Веб-сайт компанії: https://eobratka.com

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності