Сервіс

Компанія Global Ocean Link розпочала свою діяльність 7 липня 2009 року. Основою компанії є колектив професіоналів в сфері контейнерних перевезень, експедирування та логістики. Спеціалізацією Global Ocean Link є надання широкого спектру послуг з логістики. Ми готові запропонувати найоптимальніші логістичні рішення.

Морський фрахт формується на основі партнерства з Non Vessel Operating Carrier і наявності прямих договорів із морськими лініями.

Використовуючи автомобільні перевезення, Global Ocean Link забезпечує доставку продуктів харчування, побутової техніки, негабаритних вантажів та ін.

Послуги, пов’язані з авіаперевезеннями, надаються на базі вантажного термінала аеропорту Бориспіль в Києві, де розташовано один з офісів Global Ocean Link.

Компанія здійснює внутрішньопортове експедирування, надає сюрвеєрські послуги, а також страхування вантажів.

Поряд з перерахованими напрямками діяльності, Global Ocean Link співпрацює з іншими логістичними центрами й є брокерською компанією, яка здійснює діяльність на основі відповідних ліцензій. Необхідна якість послуг, які надають брокери для всіх видів митного оформлення — гарантується.

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності