Кар’єра

Компанія Global Ocean Link активно та різнобічно розвивається на українському ринку логістичних послуг. Співпрацюючи та представляючи інтереси іноземних транспортних компаній та агентств, вона залишається українською організацією.

Global Ocean Link служить вашим цілям — такий девіз компанії, що формулює її головні завдання: надання якісних та надійних послуг в сфері перевезень та логістики для клієнтів, чітке виконання зобов’язань перед партнерами та постачальниками, соціальна відповідальність перед державою та містом, де вона розташована.

Ну й, звичайно ж, Global Ocean Link турбується про своїх співпрацівників. Суть та система роботи логістичної компанії обумовлюється мінливими факторами та зовнішніми умовами, пов’язаними з транспортуванням вантажів. Тому Global Ocean Link запрошує до співробітництва діяльних и активних людей.

Культура внутрішньої роботи Global Ocean Link базується на командному дусі та дружніх відношеннях співробітників. Компанія цінує ініциативний, креативний підхід до роботи, а також усіляко підтримує особистісний розвиток співробітників, їх прагнення до кар’єрного та професійного зростання.

Global Ocean Link надає співробітникам повний соціальний пакет, що разом з регулярними окладами та преміями створює комфортні умови для роботи в компанії.

Процедура розгляду звернень кандидатів складається з наступних етапів:

Якщо ви зацікавленні в співробітництві з Global Ocean Link, відправляйте звернення у вигляді стандартного резюме з детальним описом досвіду роботи та освіти у відділ HR.

E-mail: job@gol.ua

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності