DP World створить iнтелектуальну систему зберiгання контейнерiв

Untitled-6

Один з найбільших світових портових операторiв DP World побудує спільне підприємство з німецькою компанією SMS Group з метою створення першої в світі інтелектуальної системи зберігання контейнерів на терміналі Jebel Ali в порту Дубая.
Будівництво планують завершити до 2020 року. В DP World впевнені, що нова система “зробить революцію” в термінальному контейнерному бізнесі. За оцінками оператора, впровадження системи дозволить на 30% скоротити тривалість заходу судна, на дві третини збільшити потужність зберігання одиниць площі.

Замість того, щоб штабелювати контейнери безпосередньо один на інший, система передбачає розміщення кожного контейнера в окрему клітинку багатоповерхової стелажної конструкції. Контейнери зберігаються в одинадцять рівнів, що дозволяє в три рази збільшити ємність зберігання контейнерного майданчика або забезпечити ту ж місткість, використовуючи на дві третини меншу площу. При цьому стелажна конструкція забезпечує доступ до кожного контейнера без необхідності переміщення іншого контейнера, що дозволяє використовувати 100% території контейнерного майданчика.

Повідомляється, що інноваційна багатоповерхова система зберігання була спочатку розроблена дочірньою компанією SMS Group для зберігання рулонів металопрокату вагою до 50 тонн кожен.

Джерело

Останні новини

Контейнерообіг морських портів України в січні-лютому зріс на 16,6%
Контейнерообіг морських портів України в січні-лютому зріс на 16,6%

Згідно з даними ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), з початку 2019 року...

21 Mar 2019
В Україні будують найбільше судно за всю історію незалежності
В Україні будують найбільше судно за всю історію незалежності

На суднобудівельно-судноремонтному заводі «Нібулон» на різних стадіях готовності знаходяться три замовлення, серед яких...

19 Mar 2019
Команда «GOL» займає 1-е місце в Кубку Інтелект-клубу N1 з гри «Що? Де? Коли?»
Команда «GOL» займає 1-е місце в Кубку Інтелект-клубу N1 з гри «Що? Де? Коли?»

Вчора, 12 березня, в Одесі відбувся черговий етап Кубка Інтелект-клубу N1 по грі...

13 Mar 2019
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності