DP World створить iнтелектуальну систему зберiгання контейнерiв

Untitled-6

Один з найбільших світових портових операторiв DP World побудує спільне підприємство з німецькою компанією SMS Group з метою створення першої в світі інтелектуальної системи зберігання контейнерів на терміналі Jebel Ali в порту Дубая.
Будівництво планують завершити до 2020 року. В DP World впевнені, що нова система “зробить революцію” в термінальному контейнерному бізнесі. За оцінками оператора, впровадження системи дозволить на 30% скоротити тривалість заходу судна, на дві третини збільшити потужність зберігання одиниць площі.

Замість того, щоб штабелювати контейнери безпосередньо один на інший, система передбачає розміщення кожного контейнера в окрему клітинку багатоповерхової стелажної конструкції. Контейнери зберігаються в одинадцять рівнів, що дозволяє в три рази збільшити ємність зберігання контейнерного майданчика або забезпечити ту ж місткість, використовуючи на дві третини меншу площу. При цьому стелажна конструкція забезпечує доступ до кожного контейнера без необхідності переміщення іншого контейнера, що дозволяє використовувати 100% території контейнерного майданчика.

Повідомляється, що інноваційна багатоповерхова система зберігання була спочатку розроблена дочірньою компанією SMS Group для зберігання рулонів металопрокату вагою до 50 тонн кожен.

Джерело

Останні новини

Global Ocean Link запустила новий трафік з Румунії в Угорщину
Global Ocean Link запустила новий трафік з Румунії в Угорщину

Компанія Global Ocean Link, що є одним із лідерів на ринку транспортних перевезень...

15 Jan 2019
ТОП-5 морських портів України за вантажообігом у 2018 році
ТОП-5 морських портів України за вантажообігом у 2018 році

Профільне видання “Порти України” після проведення опитування серед портових операторів назвало п’ятірку найбільших...

8 Jan 2019
З наступаючим Новим Роком та Різдвом, дорогі наші клієнти та партнери!
З наступаючим Новим Роком та Різдвом, дорогі наші клієнти та партнери!

Ось і підійшов до кінця 2018 рік, який став ще однією незабутньою сторінкою...

31 Dec 2018
Відправити запит