Найбільший світовий портовий оператор DP World заходить в Україну

global ocean link

Один з найбільших портових операторів DP World почне свою роботу в Україні завдяки придбанню 51% акцій в TIS Container Terminal Ukraine. Про це повідомив гендиректор ТІС Андрій Ставніцер.

“Ми інвестували в капітальне будівництво та обладнання. Першими в країні переставили контейнери з автомобілів на поїзди, і вже забезпечуємо 15 регулярних контейнерних поїздів на тиждень. До нас ходить перший в Україні фідерний сервіс з Поті. Зусилля дають плоди. За сукупністю факторів, DP World вибрав саме нас, а для нас це не тільки велика честь, а й відповідальність”, – зазначив Ставніцер.

Компанія DP World входить у Топ-3 портових операторів світу. У 2019 році нею було оброблено 71 млн TEU, що в 71 раз більше, ніж обробили всі українські порти сукупно. Компанія оперує 78 морськими терміналами і найбільшим індустріальним парком світу Jebel Ali Free Zone (JAFZA), а Україна стане 51-ою країною, де працює DP World.

Як повідомила прес-служба TIS, партнерство з DP World дасть контейнерним терміналам компанії можливості залучати нові контейнерні лінії, розвивати додаткові послуги всередині терміналу, розширювати кошик генеральних і навалювальних вантажів. Найближчим часом, Контейнерний термінал зможе запропонувати своїм клієнтам нові сервіси, а також ще більш високу якість обслуговування.

“Серед першочергових планів DP World-впровадження в роботу ТИС-КТ новітніх IT-рішень і глобальної експертизи групи, фокус на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу кращими фахівцями з усього світу, розвиток на власних, вже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone”, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Останні новини

Uber для контейнеровозів: одесити створюють маркетплейс для доставки вантажів
Uber для контейнеровозів: одесити створюють маркетплейс для доставки вантажів

Півтори тисячі контейнеровозів розвозять вантажі від портів на півдні України по всій країні....

1 Aug 2020
Завантаженість китайських портів наближається до рекордного рівня
Завантаженість китайських портів наближається до рекордного рівня

Затори в портах Китаю наближається до рекордного рівня через високий попит, погані погодні...

29 Jul 2020
«Кубок 145-річчя Чорноморського яхт-клубу»: GOLandia бере «золото», а iGOlka – «бронзу»
«Кубок 145-річчя Чорноморського яхт-клубу»: GOLandia бере «золото», а iGOlka – «бронзу»

З 18 по 19 липня 2018 року в Одесі пройшла регата, присвячена 145-річчю...

23 Jul 2020
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Covid-19 Updates!