Найбільший світовий портовий оператор DP World заходить в Україну

global ocean link

Один з найбільших портових операторів DP World почне свою роботу в Україні завдяки придбанню 51% акцій в TIS Container Terminal Ukraine. Про це повідомив гендиректор ТІС Андрій Ставніцер.

“Ми інвестували в капітальне будівництво та обладнання. Першими в країні переставили контейнери з автомобілів на поїзди, і вже забезпечуємо 15 регулярних контейнерних поїздів на тиждень. До нас ходить перший в Україні фідерний сервіс з Поті. Зусилля дають плоди. За сукупністю факторів, DP World вибрав саме нас, а для нас це не тільки велика честь, а й відповідальність”, – зазначив Ставніцер.

Компанія DP World входить у Топ-3 портових операторів світу. У 2019 році нею було оброблено 71 млн TEU, що в 71 раз більше, ніж обробили всі українські порти сукупно. Компанія оперує 78 морськими терміналами і найбільшим індустріальним парком світу Jebel Ali Free Zone (JAFZA), а Україна стане 51-ою країною, де працює DP World.

Як повідомила прес-служба TIS, партнерство з DP World дасть контейнерним терміналам компанії можливості залучати нові контейнерні лінії, розвивати додаткові послуги всередині терміналу, розширювати кошик генеральних і навалювальних вантажів. Найближчим часом, Контейнерний термінал зможе запропонувати своїм клієнтам нові сервіси, а також ще більш високу якість обслуговування.

“Серед першочергових планів DP World-впровадження в роботу ТИС-КТ новітніх IT-рішень і глобальної експертизи групи, фокус на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу кращими фахівцями з усього світу, розвиток на власних, вже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone”, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Останні новини

Обсяг вантажних перевезень в Україні зменшився на 12,3%
Обсяг вантажних перевезень в Україні зменшився на 12,3%

Як повідомляє Державна служба статистики, за січень 2020 року обсяг вантажоперевезень в Україні...

24 Feb 2020
Контейнерні перевізники вводять додаткові збори на доставку до Китаю
Контейнерні перевізники вводять додаткові збори на доставку до Китаю

Найбільші світові контейнерні лінії такі як CMA CGM, Hapag-Lloyd, APL, ONE і ZIM...

21 Feb 2020
У січні морпорти України наростили контейнерообіг майже на 16%
У січні морпорти України наростили контейнерообіг майже на 16%

Згідно з даними ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), в січні 2020 року...

18 Feb 2020
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності