Оновлено перелік маршрутів руху контейнеровозів без спецдозволів

конт1

Міністерство інфраструктури України відреагувало на штрафи, які Національна поліція виписує контейнерним перевізникам. Представники МІУ повідомили, що список маршрутів, по яких не потрібен дозвіл для контейнеровозів висотою 4,35 м, буде уточнено і передано в усі профільні відомства, в тому числі і Поліцію. Про це повідомляє прес-служба Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

Відзначається, що підставою для таких дій співробітників Національної поліції став лист Департаменту патрульної поліції України №10128/41/2/02-2018 від 10.09.2018 р., де повідомляється, що «у зв’язку з політичною ситуацією в країні і будівництвом нових доріг, вищенаведений перелік маршрутів втратив свою актуальність, носить рекомендаційний характер і вимагає перегляду».

«При цьому відомство на свій розсуд скасувало дію нормативного акта вищого порядку. А саме список маршрутів, на яких не потрібні дозволи для руху контейнеровозів висотою 4,35 м, що регулюється чинною Постановою Кабінету Міністрів України «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» №30 від 18.01.2001 р. Від такого своєрідного трактування законодавства постраждали перевізники при роботі з транспортними засобами загальною масою до 40 тонн включно і контейнеровозами висотою 4,35 метра і загальною масою до 46 тонн», – відзначили в АМЕУ.

З усіма документами та листами можна ознайомитись за цим посиланням.

Джерело

Останні новини

Контейнерообіг морських портів України в січні-лютому зріс на 16,6%
Контейнерообіг морських портів України в січні-лютому зріс на 16,6%

Згідно з даними ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), з початку 2019 року...

21 Mar 2019
В Україні будують найбільше судно за всю історію незалежності
В Україні будують найбільше судно за всю історію незалежності

На суднобудівельно-судноремонтному заводі «Нібулон» на різних стадіях готовності знаходяться три замовлення, серед яких...

19 Mar 2019
Команда «GOL» займає 1-е місце в Кубку Інтелект-клубу N1 з гри «Що? Де? Коли?»
Команда «GOL» займає 1-е місце в Кубку Інтелект-клубу N1 з гри «Що? Де? Коли?»

Вчора, 12 березня, в Одесі відбувся черговий етап Кубка Інтелект-клубу N1 по грі...

13 Mar 2019
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності