Оновлено перелік маршрутів руху контейнеровозів без спецдозволів

конт1

Міністерство інфраструктури України відреагувало на штрафи, які Національна поліція виписує контейнерним перевізникам. Представники МІУ повідомили, що список маршрутів, по яких не потрібен дозвіл для контейнеровозів висотою 4,35 м, буде уточнено і передано в усі профільні відомства, в тому числі і Поліцію. Про це повідомляє прес-служба Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

Відзначається, що підставою для таких дій співробітників Національної поліції став лист Департаменту патрульної поліції України №10128/41/2/02-2018 від 10.09.2018 р., де повідомляється, що «у зв’язку з політичною ситуацією в країні і будівництвом нових доріг, вищенаведений перелік маршрутів втратив свою актуальність, носить рекомендаційний характер і вимагає перегляду».

«При цьому відомство на свій розсуд скасувало дію нормативного акта вищого порядку. А саме список маршрутів, на яких не потрібні дозволи для руху контейнеровозів висотою 4,35 м, що регулюється чинною Постановою Кабінету Міністрів України «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» №30 від 18.01.2001 р. Від такого своєрідного трактування законодавства постраждали перевізники при роботі з транспортними засобами загальною масою до 40 тонн включно і контейнеровозами висотою 4,35 метра і загальною масою до 46 тонн», – відзначили в АМЕУ.

З усіма документами та листами можна ознайомитись за цим посиланням.

Джерело

Останні новини

Global Ocean Link запустила новий трафік з Румунії в Угорщину
Global Ocean Link запустила новий трафік з Румунії в Угорщину

Компанія Global Ocean Link, що є одним із лідерів на ринку транспортних перевезень...

15 Jan 2019
ТОП-5 морських портів України за вантажообігом у 2018 році
ТОП-5 морських портів України за вантажообігом у 2018 році

Профільне видання “Порти України” після проведення опитування серед портових операторів назвало п’ятірку найбільших...

8 Jan 2019
З наступаючим Новим Роком та Різдвом, дорогі наші клієнти та партнери!
З наступаючим Новим Роком та Різдвом, дорогі наші клієнти та партнери!

Ось і підійшов до кінця 2018 рік, який став ще однією незабутньою сторінкою...

31 Dec 2018
Відправити запит