Шанхай зберіг статус найбільш завантаженого контейнерного порту в світі

Шанхай зберіг свої позиції найбільш завантаженого контейнерного порту в світі 13-й раз поспіль, переваливши в 2022 році 47,3 млн TEU, незважаючи на безліч проблем, що виникали протягом усього року. Про це повідомляє державне інформаційне агентство «Сіньхуа».

Згідно з опублікованими даними, 2022 рік для Шанхайського порту починався з рекордних 4,35 млн TEU, оскільки експортери та перевізники поспішили перевезти контейнери до початку святкування китайського Нового року. Обсяг перевезень в цілому залишався високим у першому кварталі, незважаючи на святкові дні, але в квітні на порт вплинув початок тривалого карантину в Шанхаї і прилеглому регіоні в рамках політики країни по боротьбі з Covid.

Портові чиновники повідомили, що вони підтримували роботу під час карантину, ізолюючи працівників всередині порту. Однак заводи були закриті, і далекобійники зіткнулися з обмеженнями в пересуванні. У квітні обсяги порту впали до найнижчого рівня за рік – трохи більше 3 млн TEU і трохи більше 10 млн TEU за квартал.

Відновлення відбулося в третьому кварталі 2022 року. Обсяги знову перевищили 4,3 млн TEU в липні, що стало ще одним рекордним місяцем, за яким послідувало понад 4,1 млн у серпні. За квартал оборот порту зріс до більш ніж 12 млн TEU. Обсяги продовжували перевищувати 4,1 млн TEU на місяць у жовтні та листопаді, але впали приблизно до 3,8 млн у грудні.

Джерело

Останні новини

Global Ocean Link на виставці «АГРО-Вінниця 2023»
Global Ocean Link на виставці «АГРО-Вінниця 2023»

Минулого тижня, 20-21 вересня, представникам компанії Global Ocean Link вдалось відвідати ще одну...

29 Sep 2023
Ми запускаємо новий сервіс!
Ми запускаємо новий сервіс!

Відтепер Global Ocean Link може запропонувати новий сервіс з перевезення навалювальних вантажів (зернові,...

27 Sep 2023
Представники Global Ocean Link взяли участь у конференції «Добрива України-2023»
Представники Global Ocean Link взяли участь у конференції «Добрива України-2023»

14-15 вересня поточного року представники компанії Global Ocean Link в особі директорки київської...

21 Sep 2023
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності