В «Укрзалізниці» мають намір посилити правила користування вантажними вагонами

Укрзалізниця

АТ “Укрзалізниця” планує скоротити термін користування вагонами, з якого перевізникам доведеться оплачувати відстрочку для наступної вантажної операції.

Новий проект рішення правління “УЗ” має в планах поетапне введення показника формули, що визначатиме час користування власними вагонами перевізника, з якого буде починатися нарахування плати за перенесення терміну вантажної операції.

“Ми бачимо це як механізм зменшення часу обороту вагона, і я переконаний, що такий механізм дає більший комфорт, більше можливостей безболісно проводити свої операції завантаження/вивантаження, мотивує і підприємства, і “Укрзалізницю” до того, щоб вирішувати питання зменшення непродуктивного стану вагона. Таким чином, ми визначилися з положенням, яке ми виносимо на розгляд правління”, – заявив директор по розвитку “УЗ” Андрій Рязанцев.

Також зазначається, що “Укрзалізниця” врахувала пропозиції перевізників і внесла зміни в Порядок визначення плати за користування вагонами підприємства при виконанні вантажних операцій. Предметом договору є організація перевезення вантажів, надання вантажного вагона для перевезення і послуг, пов’язаних з організацією перевезень вантажів у вагонах різних форм власності і проведення розрахунків за ці послуги.

Джерело

Останні новини

В Україні відзначається зниження прояви корупції в митних органах
В Україні відзначається зниження прояви корупції в митних органах

Бізнес-спільнота поліпшила оцінку роботи митниць, про що свідчать результати складеного Європейською Бізнес Асоціацією...

22 Aug 2019
Одеська митниця збільшила кількість оформлень контейнерів до 45%
Одеська митниця збільшила кількість оформлень контейнерів до 45%

З січня 2019 року Одеська митниця в цілому оформила майже 47,5 тис. контейнерів,...

16 Aug 2019
Обсяги перевалки вантажів у морських портах України зросли на 15,8%
Обсяги перевалки вантажів у морських портах України зросли на 15,8%

Згідно з даними Адміністрації морських портів України (АМПУ), з початку поточного року українські...

14 Aug 2019
Відправити запит
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності