Електроніка та побутова техніка

Один із найважливіших напрямків роботи компанії Global Ocean Link — оформлення та перевезення побутової техніки та електроніки кінцевим дилерам. Природними вимогами до логістики даних вантажів є максимальна оперативність у поставках, чіткість у моніторингу та звітах.

electro1

При перевезенні побутової техніки та електроніки збереження вантажу та відповідальність Global Ocean Link, як перевізника, застрахована в одній з найбільших Європейських страхових компаній.

У зв’язку з тим, що найбільший потік вантажів з побутовою технікою проходить через МТП “Чорноморськ”, тут тривалий час працює спеціалізований підрозділ Global Ocean Link. У нього входить значна кількість фахівців з даного напрямку, від менеджерів і експедиторів до групи навантаження і автоперевізників.

electro1

Специфікою роботи з таким вантажем є швидкість відпрацювання всього технологічного процесу. Максимальний термін вивезення контейнерів після отримання повного комплекту документів (включаючи номер ПП/ПД) — 2 дні.

Штат професійних водіїв, що здійснюють автомобільні перевезення побутової техніки та електроніки великий, тому компанія Global Ocean Link готова працювати з будь-яким обсягом вантажів. Крім того наша компанія пропонує брокерські послуги та консультації, тому що співробітники компанії завжди володіють оперативною інформацією про зміни в правилах роботи портових і митних структур у порту.

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності