Температурні швидкопсувні продукти

Перевезення швидкопсувних продуктів здійснюється Global Ocean Link в спеціальних контейнерах-рефрижераторах. До даної номенклатури вантажів висуваються більш суворі вимоги з боку контролюючих органів щодо супроводжуючих документів, дотримання санітарних норм та правил зберігання, транспортування та завантаження-відвантаження. При цьому для кожного виду швидкопсувних продуктів існують свої правила перевезення, знання та дотримання яких є найважливішим обов’язком співробітників компанії.

ref1

Швидкопсувні вантажі — це досить велика категорія продуктів, які при перевезенні потребують дотримання температурного режиму та необхідного рівня вологості. У свою чергу, швидкопсувні продукти поділяються на окремі групи: продукція рослинного походження, продукція тваринного походження, продукти переробки та живі рослини (квіти й саджанці). Для кожної групи продуктів, а іноді й для кожного окремого продукту, існують суворо визначені державними, регіональними чи технологічними документами вимоги до перевезень.

реф2

Global Ocean Link перевозить швидкопсувні вантажі у повній відповідності до правил та нормативів, які регламентують увесь процес транспортування. Такий жорсткий контроль цілком виправданий, бо від того, наскільки швидко та правильно буде здійснене перевезення, залежить не тільки якість і смак продукції, але й здоров’я кінцевого споживача.

Відправити запит
Відправляючи форму Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності